O aplikaci
Lepících pásek

Aplikace lepících pásek je velice individuální. Je nutné brát zřetel na jaký povrch bude páska aplikována, s tím následně souvisí zvolení vhodného lepidla, nosiče a krycí vrstvy. Dalším důležitým aspektem pro výběr vhodné lepící pásky je její využití v interiéru či exteriéru. S výběrem vhodné lepící pásky Vám pomůže naše obchodní oddělení.


Vysokovýkonné lepení

Pro vysokovýkonné lepení se využívá tesa ® ACX plus , která je výkonná páska s akrylátovým jádrem pro trvalé lepení a montáž v interiéru i exteriéru. Tato pevně lepicí páska vám nabízí nové rozměry pro esteticky příjemné, pevné, rychlé a konstrukční upevňování.


Připevňování a spojování

Vzhledem k vysoké a dlouhodobé pevnosti adhezivní vrstvy umožňují oboustranné montážní pásky rychlé a snadné přilepení předmětů na širokou škálu různých povrchů.

Tato kategorie oboustranných pásek zahrnuje akrylátové pásky, textilní pásky, foliové pásky, pěnové pásky, netkané pásky a pásky bez nosiče. 


Opravy

Opravné pásky poskytují „první pomoc“ v naléhavých situacích a pomáhají opravit menší škody snadno a rychle. Tyto pásky jsou ideální pro provádění rychlých a spolehlivých oprav.


Balení

Jedná se o jednostranné foliové pásky, papírové pásky a zesílené pásky, které slouží pro balení kartonů všech rozměrů. 


Maskování

Maskovací pásky jsou neodmyslitelnou součástí lakovacího procesu – nabízejí možnost tvorby ostrých a přesných hran, snadno se používají a umožňují sejmutí bez zanechání zbytků, a to i z náročných povrchů jak v interiéru, tak v exteriéru.

Jedná se především o textilní pásky, papírové pásky a foliové fine-line pásky.


Povrchová ochrana

Jedná se o pásky, které souží jako ochrana proti odření, znečištění, působení živlů a dalším vlivům. Je možné pásky rozdělit na pásky vhodné pro vnější a vnitřní ochranu. 


Vázání

Svazkovací pásky pro vázání a zakládání do palet se vyznačují velmi vysokou pevností v tahu, odolností proti přetržení a dobrou přilnavostí k mnoha různým podkladům.


Funkční pásky

Funkční pásky toho umí mnohem více než jen spojit dva předměty dohromady. Tyto lepicí pásky se vyznačují dalšími vlastnostmi, například izolace, vodivost, přilnavost, stínění atd.

Do této kategorie patří protiskluzové pásky, vyznačovací pásky, pásky pro tlumení zvuku a vibrací, elektricky vodivé pásky a elektro izolační pásky.

Pro více informací 
nás neváhejte kontaktovat

Více informací